90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Yıldız Simgeli Seksi Vücut Tokası

Vixson Yıldız Simgeli Seksi Vücut Tokası
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Yıldız Simgeli Seksi Vücut Tokası

Bayanlar tarafından, tercih edilen giysinin şıklığının tamamlanması için kullanılan irili ufaklı ek araçlara aksesuar denir. Aksesuar & Çanta kategorisi altında beğeninize sunduğumuz bu Bayan Takı ürünlerinde konusunda büyük başarıları yakalamış, %100 kullanıcı memnuniyeti kazanmış markalar tercih edilmektedir. Bu Bayan Takı ürünlerinde biz icgiyimozel.com olarak piyasanın en kaliteli ve en şık ürünlerini sizlerin beğenisine sunmaktayız. Bizim için %100 müşteri memnuniyeti en önemli konuların başında gelmektedir.


Yıldız simgesi ile şık bir görünümde olan vücut tokamız fantazi iç giyim ile birlikte veya kendi başına kullanıldığı zamanda size fazlasıyla seksi bir görünüm kazandıracaktır.Sadece fantazi iç giyim değil bu tip takı aksesuarları ile de sitemizde bulunan çeşitler siz değerli müşterilerimiz açısından farklı alternatif ürünler sunmanız açısından önemli durumda.

Ürün İçeriği: 1 Adet Vücut TokasıVixson markasının Vixson Yıldız Simgeli Seksi Vücut Tokası model ürünü Aksesuar & Çanta kategorisi altında beğeniye sunduğumuz tüm Bayan Takı aksesuarları arasında son modayı ve şıklığı benimsemiş bir üründür. Gerek Vixson Yıldız Simgeli Seksi Vücut Tokası model üründe Vixson markasının tercih ettiği kaliteli malzemeleri, tasarımında kullanılan işçilik ve göz dolduran bu şıklığı ile Bayan Takı’leri arasında büyük bir ilgi ve beğeni kazanmıştır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Takı için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Vixson VN-0564 Aksesuar & Çanta tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Yıldız Simgeli Seksi Vücut Tokası ürünü faturada "Vixson VN-0564" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Aksesuar & Çanta

Tükendi-