Erkek külot modelleri kendinizi erkeksi, ve aynı zamanda rahat hissetmeniz için tasarlanmış iç çamaşırlarıdır. En yeni Erkek Külot modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Yeni İnci Kitaro E0124 Erkek Slip Atlet Set

İç giyimin en tamamlayıcı parçalarından olan erkek külot modelleri rahat ve işlevsel tasarımları ile erkeklerin oldukça rahat etmesini sağlamaktadır. Yeni İnci iç giyim erkek külotları, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Yeni İnci Kitaro E0124 Erkek Slip Atlet Set modeli, kendini rahat hissetmek isteyen erkekler tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Yeni İnci iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

, bedenlere sahip Yeni İnci Kitaro E0124 Erkek Slip Atlet Set, i renk seçeneklerine sahip.

Yeni İnci E0124 Erkek Slip tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Yeni İnci Kitaro E0124 Erkek Slip Atlet Set ürünü faturada "Yeni İnci E0124" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.