90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Yeni inci Süprem 3 Lü Takım Epj502

Yeni inci Süprem 3 Lü Takım Epj502
3'lü Pijama Takımları, 4'lü Pijama Takımları erkekler tarafından en çok tercih edilen pijama takımlarının başında gelmektedir.

Yeni inci Süprem 3 Lü Takım Epj502
Süprem


Genelde 1 üst ve 2 alttan yada 1 üst 1 alt 1 atlet, 1 külot dan oluşan bu çoklu pijama takımlarını, gerek sıcak gerekse serin günlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yeni İnci EPJ502Erkek Giyim tam size/sevdiklerinize göre. Yeni İnci 3'lü, 4'lü pijama takımlar, en şık ve birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Yeni inci Süprem 3 Lü Takım Epj502 modeli, şık tasarımı ve yüksek kalitesi ile oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir.

Yeşil, Mürdüm renk seçeneği\seçenekleri sunan Yeni inci Süprem 3 Lü Takım Epj502 için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.

Yeni İnci EPJ502 Erkek Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Yeni inci Süprem 3 Lü Takım Epj502 ürünü faturada "Yeni İnci EPJ502" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
88.5 TL   %11
78,57 TL
--Tükendi--