90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
Yüzme Taytı Modelleri

Yüzme Taytı

Yüzme Taytı ModelleriBeşparmağın beşinin bile bir olmadığı göz önüne alınır ise insanların kardeş bile olsa birbirine benzememesi gayet normal olan bir olgudur.

İnsanları güzel kılan da bu farklılıklarıdır özünde. Nitekim giyim konusunda da böyle bir durum söz konusudur.

Yüzme is Yüzme Taytıe her yaşta her insanın rahatça yapabileceği spor türleri arasında gelir. Bedensel engelli insanlar bile rahatlıkla yüzme sporu yapabilir.

Yine tam da bu durumda bazı kadınlar yüzerken ama İslami kurallara uygun olması açısından ama daha rahat yüzebilmek için yüzücü mayosu da denilen yüzme taytı kullanmaktadırlar.

Bu ürünler tıpkı tayt gibi olan ağırlıklı olarak hafif düz üstünde olan özel su geçirmek kumaştan yapılan taytlardır. Ürünlerde ağırlıklı olarak kullanılan malzeme ise jarsedir.

Su tutmamaları ürünün en temel farkıdır ve yine kimi yüzme taytı haşema kalitesinde yapılmaktadır.

Beden olarak 36.38.40.42 ağırlıklı bedenler olmakla beraber büyük bedenleri de özel markalarda bulmak mümkündür.

Renk olarak genellikle bu ürünlerde koyu renkler tercih edilmekle beraber diğer ana canlı renkler de karşımıza çıkmaktadır. Kimi ürünler ise değişik desenlerde olabilmektedir.

Böylesi bir ürün ile bayan hangi yaşta olursa olsun ister kapalı giyinen ister konforunu seven birisi olsun güvenle korkmadan hem havuzda, hem denizde yüzebilir.

Fiyatlar ise ürünün markasına, özelliğine göre değişiklikler arz etmekte olsa da rakamlar çok yüksek olmadığından her kesim rahatça alabilir.

Aradığınız kriterde ürün bulunamamıştır. Aşağıda satışı devam eden benzer ürünleri görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!

Alışverişe devam! Bu ürünleri de beğenebilirsiniz.
%29
10,83 TL 15,16 TL
%47
67,64 TL 126,70 TL
%29
50,99 TL 71,39 TL