Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.Gecelik Sabahlık Takımları arasında Bondy markasına ait Bondy Saten 2'li Set Gecelik Sabahlık Takımı 6002 modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu Bondy markasına ait Bondy Saten 2'li Set Gecelik Sabahlık Takımı 6002 modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Fuşya, Pudra renk seçeneği\seçenekleri sunan Bondy Saten 2'li Set Gecelik Sabahlık Takımı 6002 için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Bondy 6002 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Bondy Saten 2'li Set Gecelik Sabahlık Takımı 6002 ürünü faturada "Bondy 6002" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.