Çift Kaplan Ribana Boxer 200

Çift Kaplan Ribana Boxer 200
Çift Kaplan 2018 Koleksiyon: Çift Kaplan Ribana Boxer 200
Erkek çocuk boxer modelleri rahat ve şık tasarımları ile çocukların oldukça rahat etmesini sağlamaktadır. Erkek çocuk boxer modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Çift Kaplan Ribana Boxer 200
%100 PAMUK

Çift Kaplan Çocuk Beden Seçimi


Erkek çocuk boxerları özel kumaşlarla tasarlanmıştır. Özellikle organik kumaşlar kullanılarak üretilen erkek çocuk baksırları terletmez ve vücuda hava aldırarak sağlıklı bir kullanım sağlar. Çift Kaplan iç giyim erkek çocuk boxer modelleri, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Çift Kaplan iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

8-9 Yaş, 3-4 Yaş, 5-6 Yaş, 6-7 Yaş, 9-10 Yaş, 12-13 Yaş, 14-15 Yaş, 10-11 Yaş bedeni\bedenleri mevcut olan Çift Kaplan Ribana Boxer 200, Beyaz rengine\renklerine sahip.

Çift Kaplan 200 Erkek Çocuk İç Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.


Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Çift Kaplan Ribana Boxer 200 ürünü faturada "Çift Kaplan 200" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.