Elawin 4050 Göğüs Ucu Kapalı Jartiyer

Elawin 4050 Göğüs Ucu Kapalı Jartiyer
Elawin 2016 Koleksiyonu: Elawin 4050 Göğüs Ucu Kapalı Jartiyer

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Fantazi Jartiyerli Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Fantazi Jartiyerli Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.


%92 Deri %8 Poliamit

Göğüs Ucu Kapalı Jartiyer,lak ve dantellin birleşimi ile jartiyere farklı bir gizem katmış. -5 parçadan oluşmaktadır. -Seksi ve fantazi gecelerin unutulmaz modellerinden seçim sizde.


Elawin markasının Elawin 4050 Göğüs Ucu Kapalı Jartiyer modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak Elawin markasının Elawin 4050 Göğüs Ucu Kapalı Jartiyer modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

S, M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Jartiyerli Takım için, Siyah, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Elawin 4050 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

2016 Elawin Fantazi Takımlar

92,57 TL   %31
63,84 TL
--Tükendi--