Elawin 5075 Desenli Dantel Baby Doll

Elawin 5075 Desenli Dantel Baby Doll

2019 Elawin Erotik Kadın İç Giyim

58.46 TL   %31
40.32 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Görseldeki Ürün-S
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Elawin 2019 Koleksiyon: Elawin 5075 Desenli Dantel Baby Doll

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Elawin 5075 Desenli Dantel Baby Doll Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Elawin markanın Elawin 5075 Desenli Dantel Baby Doll modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.Elawin markasının bu Elawin 5075 Desenli Dantel Baby Doll model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S, bedenlere sahip Elawin 5075 Desenli Dantel Baby Doll, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.

Elawin 5075 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Elawin 5075 Desenli Dantel Baby Doll ürünü faturada "Elawin 5075" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.