Erdem Ribana Bato - 3 lü Paket 2500

Erdem Ribana Bato - 3 lü Paket 2500
Erdem 2017 Koleksiyonu: Erdem Ribana Bato - 3 lü Paket 2500

İç çamaşırlarında en çok dikkat edilen ürün şüphesiz külotlardır. Bayanların beğenme dürtüleri erkekler gibi çalışmamaktadır. Bayanlar zor beğenir ve aşırı seçici olabildikleri gibi, detaylara da özellikle dikkat ederler. Bu yüzden icgiyimozel.com olarak siz bayanların beğenisini kazanacağını umduğumuz Bayan Külot kategorisinin en çok dikkat çeken ürünü olan Bayan Boxer Külot’larını sunuyoruz. Birçok farklı renk ve tasarıma sahip dünyaca tanınmış yerli ve yabancı markalara ait en kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş Bayan Boxer Külot’larını icgiyimozel.com sitemizde en uygun fiyata bulabilmektesiniz.


.

Dikkat: Bu ürün 3'lü paket olarak satılmaktadır. 1 adet alımınızda 3 parça ürün gönderilmektedir. 


Bayan Boxer Külot modellerinden Erdem markasına ait Erdem Ribana Bato - 3 lü Paket 2500 modeli özellikle üretiminde kullanılan doğal malzemeleri ile öne çıkmaktadır. Bayanlar için çekiciliğin ve rahatlığın ön planda olduğunu bildiğini, ürünlerinde gösteren Erdem markası, bünyesinde bulunan Erdem Ribana Bato - 3 lü Paket 2500 modeline ait bu üründe de bayanların beğenisini kazanmıştır.

S, M, L, XL, XXL, 3XL bedenleri mevcut olan Erdem Ribana Bato - 3 lü Paket 2500, Beyaz, Siyah, Ten renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Erdem 2500 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Erdem Bayan Külot

33,86 TL   %16
28,51 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Bu üründe bedenler arası fiyat değişiklik göstermektedir.