Erdem Bayan Straplez Atlet 2147 - 3 Lü Paket

Erdem Bayan Straplez Atlet 2147 - 3 Lü Paket
Erdem 2016 Koleksiyonu: Erdem Bayan Straplez Atlet 2147 - 3 Lü Paket

Bayan iç giyim ürünlerinde doğallık en önemli konudur. icgiyimozel.com olarak sizlere dünyaca tanınmış markalara ait, kaliteli Bayan Atlet modellerini sitemizde sunuyoruz. Bu bayan atletlerinden Askısız Atletlere ait farklı renk ve tasarımlarda onlarca farklı modelde atleti beğeninize sunmaktayız. Icgiyimozel.com sitemizde beğeninize sunduğumuz Askısız Atlet modellerini farklı giysileriniz ile birlikte kombineli bir şekilde kullanabilirsiniz. Askısız Atlet olarak aradığınız her şeyi icgiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.


.

Dikkat: Bu ürün 3'lü paket olarak satılmaktadır. 1 adet alımınızda 3 parça ürün gönderilmektedir. 


Özellikle Erdem markasına ait Erdem Bayan Straplez Atlet 2147 - 3 Lü Paket askısız atlet modelinde, bayanların cildi için en sağlıklı malzeme olan pamuk tercih edilmektedir. Çünkü Erdem markası dünyaca tanınmış kaliteli bir marka olmasından dolayı Erdem Bayan Straplez Atlet 2147 - 3 Lü Paket gibi tümAskısız Atlet modellerinde kalite ve doğallığı benimsemektedir. Erdem markasına ait bu Erdem Bayan Straplez Atlet 2147 - 3 Lü Paket model Askısız Atlet piyasanın en uygun fiyatları ile sadece icgiyimozel.com’da.

S, M, L bedenleri bulunan bu Askısız Atlet, Beyaz, Siyah gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Erdem 2147 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

2016 Erdem Bayan Atlet

56,37 TL   %45
30,99 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Beyaz-L
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün