Erkek Termal Atlet

Erkek Termal Atlet

Vücudu soğuk etkilerden korumak için giyilen ekstra sıcak tutan çamaşırlara termal çamaşırlar denir. Özellikle Erkek Termal kategorisi altında sunduğumuz Termal Atlet Üst çamaşırlarında kullanılan doğal malzemelerin bulunması erkeklerde doğallık arayışının bir tezahürüdür. Termal Atlet Üst ürünleri konusunda Has Yün markası adından ülkemizde sıkça söz ettirmektedir. Çünkü Has Yün markası çok kaliteli ürünler üreten, kendine özgü bir tasarımı bulunan bir markadır.


%75 merinos yünü %25 akrilik.ince süprem kumaş.4 mevsim kullanıma uygun. ince mikron sayesinde batma ve kaşıntı yapmaz. M=46/48 L=50/52 XL=54/56 XXL=58/60  


Has Yün markasının Erkek Termal Atlet ürünü Termal Atlet Üst çamaşırı markanın en kaliteli ürünleri arasında yer almaktadır. Çünkü Erkek Termal giysilerde sıcak tutma özelliğinin en belirgin hali bu giysilerde kendini göstermektedir. Has Yün markasına ait Erkek Termal Atlet ürününü en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Erkek Termal Atlet, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Has Yün hsy03 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-