Erkekler bayanlara göre soğuğa daha fazla dayanıklıdır. Ancak gün boyu açık alanda çalışan erkekler ya da kansızlık gibi bazı rahatsızlıkları bulunan erkeklerde vücut ısısını sabit tutabilmek önemli bir konudur. Bu bağlamda Erkek Termal iç çamaşırı ürünleri bazen kurtarıcı olabilmektedir. Pantolon vb. giysiler ile birlikte giyilebilen Termal Alt Erkek ürünleri hem vücudu soğuğa karşı koruyacak hem de rahat hareket edebilme imkânı sağlayacaktır.


Tüylendirilmiş iç kısmı ile yumaşak ve konforlu. Soğuk havalarda, vücudun hem nefes almasını sağlar hem sıcak kalmasına yardımcı olur. İnterlok kumaş. Espial Erkek Termal İçlik Alt.


Bu bağlamda sitemiz üzerinden Espial markasına ait bu Espial 5002 Erkek Termal İçlik Alt model Erkek Termal ürününü önermekteyiz. Bildiğiniz gibi Espial markası kalitesi ile büyük beğeni yakalamış bir markadır. Bu marka özellikle termal iç çamaşırları üretiminde kaliteyi yakalamış markalardandır. Espial markasına ait Espial 5002 Erkek Termal İçlik Alt Termal Alt Erkek çamaşırını en uygu fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Espial 5002 Erkek Termal İçlik Alt, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Espial 5002 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Espial 5002 Erkek Termal İçlik Alt ürünü faturada "Espial 5002" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.