ip Askılı Pedli Dantelli Atlet Miss Modinn 1612

ip Askılı Pedli Dantelli Atlet Miss Modinn 1612
Miss Modinn 2018 Koleksiyon: ip Askılı Pedli Dantelli Atlet Miss Modinn 1612

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Miss Modinn markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden ip Askılı Pedli Dantelli Atlet Miss Modinn 1612 ürününü sunmaktayız.Bu ip Askılı Pedli Dantelli Atlet Miss Modinn 1612 ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi Miss Modinn markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. Miss Modinn markasına ait ip Askılı Pedli Dantelli Atlet Miss Modinn 1612 model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

S, M, L, XL, bedenlere sahip ip Askılı Pedli Dantelli Atlet Miss Modinn 1612, Beyaz, Siyah, Ten renk seçeneklerine sahip.

Miss Modinn 1612 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. ip Askılı Pedli Dantelli Atlet Miss Modinn 1612 ürünü faturada "Miss Modinn 1612" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.