Kapşonlu Eşofman Takım Us. POLO Assn. 16162

Kapşonlu Eşofman Takım Us. POLO Assn. 16162

Ağır ve yorucu geçen bir iş gününün ardından insan üzerindeki ağır kıyafetleri çıkarıp, daha rahat ve dinlendirici bir şeyler giymek ve günün yorgunluk ve stresini unutmak ister. Bunun için en iyi tercih Bayan Eşofman Takımdır. Çünkü üretildikleri kumaşların da bir özelliği olarak vücudu dinlendirme ve rahat ettirme özelliği bulunmaktadır. Genellikle Bayan Eşofman Takım pamuk gibi doğal ürünler kullanılarak hazırlandığı gibi, spor amaçlı olarak polyester malzemeden üretilen Bayan Eşofman Takımda bulunmaktadır. Tüm bayan giysilerinde olduğu gibi Bayan Eşofman Takım’ında da bir moda anlayışı bulunmaktadır.


Laciver Üst %100 Pamuk Alt %65 Pamuk %35 Polyester -- Bordo %100 Pamuk


Us. POLO Assn. markasının Kapşonlu Eşofman Takım Us. POLO Assn. 16162 model ürününde kullanılan malzeme ve renk kalitesi Us. POLO Assn. markasının diğer ürünleri ile aynı düzeyde kalitelidir. Ülkemizde bayanlar arasında büyük beğeni yakalayan Us. POLO Assn. markasına ait tüm bayan giysilerinde farklı renkler ile uzman stilistlerin tasarımları göz doldurmaktadır. Bayan Eşofman Takım olarak Us. POLO Assn. markasının Kapşonlu Eşofman Takım Us. POLO Assn. 16162 tasarımını en uygun fiyatlı icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Eşofman Takım, Lacivert, Bordo renk seçeneklerine sahip.Us. POLO Assn. 16162 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Kapşonlu Eşofman Takım Us. POLO Assn. 16162 ürünü faturada "Us. POLO Assn. 16162" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.