Rahat bir uyku tüm çocukların doğru ve yeterli gelişimleri için en önemli konudur. Rahat bir uykuyu sağlamak için de çeşitli giyim eşyaları kullanılır. Özellikle sitemizin Kız Çocuk Giyimi kategorisinde beğeninize sunduğumuz Kız Çocuk Pijamaları kız çocukları için rahat hareket imkânının yanında rahat ve dış etkilere karşı koruyucu bir uyku yaşamasını sağlar. Özellikle Penye Mood markası Kız Çocuk Pijamalarında kalitesini kanıtlamış büyük bir markadır. Biz icgiyimozel.com olarak sitemizde Penye Mood markasına ait birçok farklı model ürün satışı gerçekleştirmekteyiz. Penye Mood markasının Kız Çocuğu Polar Tavşan Kostümü Penye Mood 8256 model Kız Çocuk Pijaması sitemiz üzerinden satışını gerçekleştirdiğimiz en kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş Kız Çocuk Pijamalarındandır.


100% Polyester 100% Polyester

Bu ürün Anne Kız Pijama Takım serisi ürünü olup, satın almanız durumunda sadece Kız Çocuğu Pijama Takımı gönderilmektedir. Serinin diğer ürünü olan Anne Pijama Takımı için tıklayınız. 


Kız Çocuk Giyimi kategorisi altında Kız Çocuk Pijamalarından olan Penye Mood markasının Kız Çocuğu Polar Tavşan Kostümü Penye Mood 8256 modeline en uygun fiyata icgiyimozel.com farkıyla sahip olabilirsiniz.

Standart, bedenlere sahip Kız Çocuğu Polar Tavşan Kostümü Penye Mood 8256, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.Penye Mood 8256 Kız Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Kız Çocuğu Polar Tavşan Kostümü Penye Mood 8256 ürünü faturada "Penye Mood 8256" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.