Kom Warm Erkek Termal T.Gümüş - 64pj40041

Kom Warm Erkek Termal T.Gümüş - 64pj40041
Kom 2017 Koleksiyon: Kom Warm Erkek Termal T.Gümüş - 64pj40041

Soğuk kış günlerinde vücut sıcaklığının sürekli belli bir ortalamada tutulması gerekmektedir. Bir nebzede olsa bu kalın giysiler ile mümkün olabilmektedir. Ancak özellikle çok kalın giysiler giyildiği zaman bu sefer de vücut terleyecektir. Eğer vücut içinde biriken nem dışarı atılamazsa ten yüzeyinde birikecek ve hastalıklara davetiye çıkaracaktır. Özellikle kış aylarında ter emiciliği olmayan aksine ter iletim özelliği bulunan iç çamaşırlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Bu konuda Erkek Termal kategorisi altında sunduğumuz Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları özellikle dış ortamda çalışan erkekler için sağlıklı kalmalarını sağlayabilen bir üründür.


%50 pamuk %50 polyester


 


Bu tür Erkek Termal ürünlerinde en kaliteyi yakalamış olan Kom markasının Kom Warm Erkek Termal T.Gümüş - 64pj40041 ürünü özellikle Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları arasında en çok beğenilen üründür. Kom markasına ait Kom Warm Erkek Termal T.Gümüş - 64pj40041 Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırını en uygun fiyata sitemizden temin edebilirsiniz.

XXL bedenleri mevcut olan Kom Warm Erkek Termal T.Gümüş - 64pj40041, Beyaz renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Kom 64PJ40041 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Kom Warm Erkek Termal T.Gümüş - 64pj40041 ürünü faturada "Kom 64PJ40041" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.