Miorre Bayan Ev Elbisesi

Miorre Bayan Ev Elbisesi

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan giysiler bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Genel olarak Bayan Giyim giysilerinde bayanlar Bayan Elbise modellerini tercih etmektedirler. Üretici firmalar Bayan Elbise’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır. Özellikle gündelik kıyafet bile olsa Bayan Elbise modellerinde bayanların beğenisini kazanmak çok zordur.


%100 pamuk

Tümü çiçek desenli, yakası aynı kumaştan bağcıklı, uzun kollu bu ürün ile evinizde hem rahatça dolaşacak hem de şıklığınızdan öd ün vermeyeceksiniz. Ürün özel kesesi ile birlikte gönderilecektir.


Bu sebeple Miorre Bayan Ev Elbisesi modeli bayanların beğenisini kazanmış Miorre markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Miorre markasına ait Bayan Elbise modelleri arasında Miorre Bayan Ev Elbisesi modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Miorre Bayan Ev Elbisesi modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Elbise, renk seçeneklerine sahip.Miorre 310-000082 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
67,90 TL   %29
48,50 TL
--Tükendi--