Miorre Pop Up Silikon Destekli Külot 310

Miorre Pop Up Silikon Destekli Külot 310
Farklı tasarıma sahip olan Protez Külot çeşitleri, kendini rahat hissetmek isteyen bayanlar için hazırlanmıştır. Bayan külot kategorisi altında yer alan bu ürün, kullanım açısından hem rahat hem de terletmeyen özelliği ile sizlere sunulmaktadır.

Miorre Pop Up Silikon Destekli Külot 310
Pop Up Destekli Slip Külot Popo kısmını kavrayarak istenilen dolgunluğu verir.Yumuşak dokususayesinde doğal görünüm sağlar ve doğallık hissi verir. Pop Up Külotun kullanım amacı kalça ve popo kısmı normalden az olanbayanların istedikleri popo görüntüsünü gerçeğe yakın bir şekildesağlamaktır. Külotun arka kısmına popo görüntüsüverilerek dik ve dolgun görünmesinisağlamaktır. Giysilerinizim içinde doğal bir görüntü oluşturmaktadır. Pamuk ağı ve yumuşak doğal görünümlü silikon pedi ile kalçaların dahasıkı,yuvarlak ve dik görünmesini sağlar ve rahat bir kullanım sağlar. Dikişsiz teknolojisi sayesinde dikiş izi olmadığından her türlükıyafetinizle rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Hava geçirgen yapısı sayesinde terlemeyi önler cildinize nefes aldırır.


Miorre Pop Up Silikon Destekli Külot 310, doğal görünümlü dolguya sahip silikon tasarımı ile Miorre markasının en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Pop Up Silikon Destekli Külot 310 için, bedenleri bulunmaktadır.

Miorre 304-000310 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.
45,50 TL   %29
32,50 TL
--Tükendi--