90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Nurteks Saten Altılı Takım 6699

Nurteks Saten Altılı Takım 6699
Nurteks 2018 Koleksiyonu: Nurteks Saten Altılı Takım 6699

Evlilik öncesi gelin çeyizinde mutlaka bulunması gereken en önemli parça Çeyiz Altılı Takım & Setleri dir. Çünkü bu Çeyiz Altılı Takım & Setleri günlük kullanımda hem gecelik, hem sabahlık, hem de pijama olarak kullanılmaktadır. Sitemizin Gelin & Çeyiz kategorisinde bulunan, bu Çeyiz Altılı Takım & Setleri en uygun fiyata yine sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır.Çeyiz Altılı Takım & Setleri arasında Nurteks markasının ürettiği Nurteks Saten Altılı Takım 6699 modeli genç gelinler tarafından büyük bir beğeni ile tercih edilmektedir. Nurteks markası özellikle Gelin & Çeyiz grubunda çok kaliteli ürünler üretmektedir. Gerek kullanılan malzemenin kalitesi ve gerekse de tasarımın özgünlüğü sebebiyle çokça tercih edilecektir.

Ekru, Pudra renk seçeneği\seçenekleri sunan Nurteks Saten Altılı Takım 6699 için, M (38), S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.

Nurteks 6699 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nurteks Saten Altılı Takım 6699 ürünü faturada "Nurteks 6699" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Nurteks Gelin & Çeyiz

458.27 TL   %32
309,96 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Ekru-M (38)
Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün