Pierre Cardin 2017 Koleksiyon: Pierre Cardin Basic Singlet Atlet 1004

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Pierre Cardin markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden Pierre Cardin Basic Singlet Atlet 1004 ürününü sunmaktayız.Bu Pierre Cardin Basic Singlet Atlet 1004 ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi Pierre Cardin markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. Pierre Cardin markasına ait Pierre Cardin Basic Singlet Atlet 1004 model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

, bedenlere sahip Pierre Cardin Basic Singlet Atlet 1004, renk seçeneklerine sahip.

Pierre Cardin 1004 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin Basic Singlet Atlet 1004 ürünü faturada "Pierre Cardin 1004" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.