Redhotbest Super Mini Tube Dress Kokteyl Elbisesi Görseldeki Renk

Redhotbest Super Mini Tube Dress Kokteyl Elbisesi Görseldeki Renk

2019 RedHotBest Bayan Giyim

51.35 TL   %21
40.65 TL
Sepete Ekle
90 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Bu üründe bedenler arası fiyat değişiklik göstermektedir.
RedHotBest 2019 Koleksiyon: Redhotbest Super Mini Tube Dress Kokteyl Elbisesi Görseldeki Renk

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbiseleri’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
Bronz rengi Dore ve Siyah viskon kombin kumaşı, süper mini tasarımı ile olağan üstü seksi kokteyl Elbisesi.

Standart beden S ve M bedenler için uygundur.

Aynı kumaştan üretilmiş string hediyesiyle


Bu sebeple Redhotbest Super Mini Tube Dress Kokteyl Elbisesi Görseldeki Renk modeli bayanların beğenisini kazanmış RedHotBest markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen RedHotBest markasına ait Gece Elbiseleri modelleri arasında Redhotbest Super Mini Tube Dress Kokteyl Elbisesi Görseldeki Renk modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Redhotbest Super Mini Tube Dress Kokteyl Elbisesi Görseldeki Renk modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Standart bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbiseleri, Görseldeki Ürün, Bronz renk seçeneklerine sahip.RedHotBest RHB201102 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Redhotbest Super Mini Tube Dress Kokteyl Elbisesi Görseldeki Renk ürünü faturada "RedHotBest RHB201102" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.