R&m Collection Erkek Lycralı Gri Melanj Boxer 3631

R&m Collection Erkek Lycralı Gri Melanj Boxer 3631
R&M Collection 2016 Koleksiyonu: R&m Collection Erkek Lycralı Gri Melanj Boxer 3631

Erkekler özellikle iç çamaşırlarında doğallık ve rahat hareket edebilmeyi tercih ederler. Bu yüzden sitemizin özellikle Erkek Boxer kategorisi altında erkek müşterilerimiz için Lycralı Boxer modellerimizi de beğeninize sunmaktayız. Lycralı Boxerlar elastik özelliği ile hem dayanıklı hem de sağlıklı malzemeden üretildiği için erkekler arasında büyük beğeni yakalamıştır.


%100 Pamuk


Özellikle R&M Collection markası ürettiği tüm iç giyim ürünlerinde kalite ve sağlamlığı ile doğallığı sayesinde Erkek Boxer alanında ön plandadır. Bu markanın ürettiği Lycralı Boxer olan R&m Collection Erkek Lycralı Gri Melanj Boxer 3631 ürünü de gerek tasarımı ve renkleri olsun, gerekse de kullanılan lycra malzemesi olsun en kaliteli Erkek Boxerlarındandır. R&M Collection markasının R&m Collection Erkek Lycralı Gri Melanj Boxer 3631 modeli Lycralı Boxerını en uygun fiyata icgiyimozel.com farkıyla sahip olabilirsiniz.

bedenleri bulunan bu Lycralı Boxer, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.R&M Collection 3631 Erkek Boxer tam size/sevdiklerinize göre.

2016 R&M Collection Erkek Boxer

Tükendi-