Sütyen Takımı Lacivert US. POLO ASSN. 66129

Sütyen Takımı Lacivert US. POLO ASSN. 66129
Us. POLO Assn. 2019 Koleksiyon: Sütyen Takımı Lacivert US. POLO ASSN. 66129

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.Bayanların beğenisini kazanmış olan Us. POLO Assn. markasının bu Sütyen Takımı Lacivert US. POLO ASSN. 66129 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Us. POLO Assn. markasının Sütyen Takımı Lacivert US. POLO ASSN. 66129 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Lacivert renk seçeneği\seçenekleri sunan Sütyen Takımı Lacivert US. POLO ASSN. 66129 için, 80B, 70, 75 bedenleri bulunmaktadır.Us. POLO Assn. 66129 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Sütyen Takımı Lacivert US. POLO ASSN. 66129 ürünü faturada "Us. POLO Assn. 66129" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.