90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Thermatech Uzun Don Erkek 536 Siyah

Thermatech Uzun Don Erkek 536 Siyah

Erkekler bayanlara göre soğuğa daha fazla dayanıklıdır. Ancak gün boyu açık alanda çalışan erkekler ya da kansızlık gibi bazı rahatsızlıkları bulunan erkeklerde vücut ısısını sabit tutabilmek önemli bir konudur. Bu bağlamda Erkek Termal iç çamaşırı ürünleri bazen kurtarıcı olabilmektedir. Pantolon vb. giysiler ile birlikte giyilebilen Termal Alt Erkek ürünleri hem vücudu soğuğa karşı koruyacak hem de rahat hareket edebilme imkânı sağlayacaktır.


%62 POLYESTER, %30 VİSCON, %10 ELASTAN THERMATECH ÜRÜNLERİ ÖZELLİKLE VÜCUT ISISININ KORUNMASINDA YARDIMCI OLDUĞU GİBİ; TERİ EMER EK VÜCUDUN KURU KALMASINI SAĞLAR. AKTİF SPORLAR EĞLENCE SPORLARI EĞLENCE SPORLARI VE GÜNLÜK KULLANIM #

Bu bağlamda sitemiz üzerinden Thermatech markasına ait bu Thermatech Uzun Don Erkek 536 Siyah model Erkek Termal ürününü önermekteyiz. Bildiğiniz gibi Thermatech markası kalitesi ile büyük beğeni yakalamış bir markadır. Bu marka özellikle termal iç çamaşırları üretiminde kaliteyi yakalamış markalardandır. Thermatech markasına ait Thermatech Uzun Don Erkek 536 Siyah Termal Alt Erkek çamaşırını en uygu fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Thermatech Uzun Don Erkek 536 Siyah, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Thermatech 001-00S536 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Thermatech Uzun Don Erkek 536 Siyah ürünü faturada "Thermatech 001-00S536" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-