Vixson Çiçek Desenli Destekli Sütyen Takım

Vixson Çiçek Desenli Destekli Sütyen Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Vixson markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Vixson Çiçek Desenli Destekli Sütyen Takım modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Vixson markasının Vixson Çiçek Desenli Destekli Sütyen Takım modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


Lacivert renginin üzerindeki çiçek desenleri ve pembe kurdeleler ürünün görüntüsüne katkıda bulunmuştur. Destekli sütyen ve altındaki külot oldukça uyumlu iki parça halindedir. 

Kadınların en çok tercih ettiği iç giyim takımları arasında sitemiz içerisinde bu model ön plana çıkmaktadır. Siz de kendiniz için bir iyilik yapmak istiyorsanız bu sütyen takımını sipariş edebilirsiniz.
 
Ürün İçeriği: 1 Adet Destekli Sütyen + 1 Adet Külot
 


renk seçeneği\seçenekleri sunan Vixson Çiçek Desenli Destekli Sütyen Takım için, bedenleri bulunmaktadır.Vixson VN-6007 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.
33,22 TL   %10
29,90 TL
-Tükendi-
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün