Vixson Leopar Desenli Desteksiz Sütyen Takım

Vixson Leopar Desenli Desteksiz Sütyen Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


Leopar deseni iç giyim ürünlerinde oldukça fazla kullanılmakta ve kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Bu iç giyim takımımızda da yine karşımıza şık leopar desenleri çıkıyor.

Ürünün sütyeni desteksiz sütyen şeklindedir. ve ön bölgesinde siyah kurdele bulunmaktadır. Aynı kurdele külotun üst tarafında da mevcuttur. Beden tercihinizi yaparak sepetinize ekleyebilirsiniz.
 
Ürün İçeriği: 1 Adet Desteksiz Sütyen + 1 Adet Külot
 


Bayanların beğenisini kazanmış olan Vixson markasının bu Vixson Leopar Desenli Desteksiz Sütyen Takım Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Vixson markasının Vixson Leopar Desenli Desteksiz Sütyen Takım modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Vixson Leopar Desenli Desteksiz Sütyen Takım için, bedenleri bulunmaktadır.Vixson VN-6008 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.
33,22 TL   %10
29,90 TL
-Tükendi-
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün