90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

X-Lady Yarı Destekli Sütyen String Takım 4832

X-Lady Yarı Destekli Sütyen String Takım 4832
X-Lady 2018 Koleksiyonu: X-Lady Yarı Destekli Sütyen String Takım 4832

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen X-Lady markasının ürünleri olmuştur. Özellikle X-Lady Yarı Destekli Sütyen String Takım 4832 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında X-Lady markasının X-Lady Yarı Destekli Sütyen String Takım 4832 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan X-Lady Yarı Destekli Sütyen String Takım 4832 için, 75, 80, 85, 90 bedenleri bulunmaktadır.X-Lady 4832 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. X-Lady Yarı Destekli Sütyen String Takım 4832 ürünü faturada "X-Lady 4832" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 X-Lady Sütyen Takımları

98.85 TL   %33
65,90 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün