2 Li Atlet Kalın Askılı US. POLO ASSN. 66076

2 Li Atlet Kalın Askılı US. POLO ASSN. 66076
Us. POLO Assn. 2019 Koleksiyon: 2 Li Atlet Kalın Askılı US. POLO ASSN. 66076

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.Özellikle Us. POLO Assn. markasına ait 2 Li Atlet Kalın Askılı US. POLO ASSN. 66076 ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde Us. POLO Assn. markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca 2 Li Atlet Kalın Askılı US. POLO ASSN. 66076 Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

Beyaz-Gri Çizgili renk seçeneği\seçenekleri sunan 2 Li Atlet Kalın Askılı US. POLO ASSN. 66076 için, 36, 38, 40, 42 bedenleri bulunmaktadır.Us. POLO Assn. 66076 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. 2 Li Atlet Kalın Askılı US. POLO ASSN. 66076 ürünü faturada "Us. POLO Assn. 66076" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.