90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Anıl Destekli Sütyen Tanga Takım 4672

Anıl Destekli Sütyen Tanga Takım 4672
Anıl 2018 Koleksiyonu: Anıl Destekli Sütyen Tanga Takım 4672

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Anıl markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Anıl Destekli Sütyen Tanga Takım 4672 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Anıl markasının Anıl Destekli Sütyen Tanga Takım 4672 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Anıl Destekli Sütyen Tanga Takım 4672 için, 75B, 80B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Anıl 4672xx Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Anıl Destekli Sütyen Tanga Takım 4672 ürünü faturada "Anıl 4672xx" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Anıl Sütyen Takımları

95.9 TL   %27
69,90 TL
--Tükendi--