90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Anıl Sütyen Takım 4686 - 4 Parça Set

Anıl Sütyen Takım 4686 - 4 Parça Set
Anıl 2018 Koleksiyonu: Anıl Sütyen Takım 4686 - 4 Parça Set

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Anıl markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Anıl Sütyen Takım 4686 - 4 Parça Set modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Anıl markasının Anıl Sütyen Takım 4686 - 4 Parça Set modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


YARI PUSH UP sütyen, tanga, jartiyer kemer ve çorap 4 parça set


Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Anıl Sütyen Takım 4686 - 4 Parça Set için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Anıl 4686 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Anıl Sütyen Takım 4686 - 4 Parça Set ürünü faturada "Anıl 4686" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Anıl Sütyen Takımları

99.9 TL   %27
72,90 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün