Bayan Atlet Kalın Askılı US. POLO ASSN. 66055

Bayan Atlet Kalın Askılı US. POLO ASSN. 66055
Us. POLO Assn. 2018 Koleksiyon: Bayan Atlet Kalın Askılı US. POLO ASSN. 66055

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.Özellikle Us. POLO Assn. markasına ait Bayan Atlet Kalın Askılı US. POLO ASSN. 66055 ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde Us. POLO Assn. markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca Bayan Atlet Kalın Askılı US. POLO ASSN. 66055 Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

Beyaz, Siyah, Yeşil, Lacivert, Kırmızı, Gri Melanj renk seçeneği\seçenekleri sunan Bayan Atlet Kalın Askılı US. POLO ASSN. 66055 için, 36, 38, 40, 42, 44 bedenleri bulunmaktadır.Us. POLO Assn. 66055 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Bayan Atlet Kalın Askılı US. POLO ASSN. 66055 ürünü faturada "Us. POLO Assn. 66055" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.