90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Bridgedale Trail Çocuk Çorabı - Medium

Bridgedale Trail Çocuk Çorabı - Medium

Çocuklar için en önemli konu şüphesiz doğallıktır. Bu anlamda icgiyimozel.com olarak çocuklar için en doğal malzemelerden üretilmiş iç çamaşırlarının kullanılmasını önermekteyiz. Özellikle Erkek Çocuk İç Giyimi kategorisinde beğeninize sunduğumuz tüm Erkek Çocuk Çorap ürünlerinde hem kalite, hem doğallık benimsenerek en sağlıklı iç çamaşırları temin edilmektedir. Bu bağlamda Bridgedale markasına ait Bridgedale Trail Çocuk Çorabı - Medium modeli erkek çocuklar için ebeveynleri tarafından en çok beğenilen iç çamaşırıdır.


- Doğa şartlarında ayağı korumak için tasarlanmıştır
- Kullanılan doğal Merinos yünü sayesinde çok hızlı bir şekilde ter transferi yapar
- Hassas ayaklar için ekstra yumuşak yapıya sahiptir
- Ayakkabının temas noktaları ekstra desteklere sahiptir


Bridgedale markası ülkemizde kalitesi ve tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Çünkü çocuklar için görsellik ön plandadır. Bu tür doğal iç çamaşırlarının sevilerek giyilmesi de bu yüzden önemlidir. Bridgedale Trail Çocuk Çorabı - Medium modeli çocukların beğeneceği tasarımlara sahip olup, en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edilebilmektedir.

M bedenleri bulunan bu Erkek Çocuk Çorap, Gri-Mavi gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Bridgedale 5831 Erkek Çocuk İç Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Bridgedale Trail Çocuk Çorabı - Medium ürünü faturada "Bridgedale 5831" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
18,90 TL
--Tükendi--