Gallipoli 2018 Koleksiyon: Deri File Kumaş Tek Badi Gallipoli 8010

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.Dünyaca ünlü Gallipoli markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Deri File Kumaş Tek Badi Gallipoli 8010 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Gallipoli markasının Deri File Kumaş Tek Badi Gallipoli 8010 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

80B, 85B, 90B bedenleri mevcut olan Deri File Kumaş Tek Badi Gallipoli 8010, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Gallipoli 8010 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Deri File Kumaş Tek Badi Gallipoli 8010 ürünü faturada "Gallipoli 8010" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.