Atletler yazın ferah ve serin, kışın ise sıcacık tutma özelliğine sahiptir. En güzel erkek çocuk atlet modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Doreanse 210 Unisex Çocuk Kısa Kol Termal T.Gümüş
Kumaş Tipi : Polyviskon Termal. Orijinal ürün, Doreanse özel kutusunda gönderilmektedir. Doreanse Unisex Çocuk Kısa Kol Termal T-Shirt


Erkek çocuk atlet modelleri rahat ve şık tasarımları ile çocuklarınızın rahat etmesini sağlamaktadır. Doreanse iç giyim erkek çocuk atlet, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Doreanse 210 Unisex Çocuk Kısa Kol Termal T.Gümüş modeli, çocuklar için oldukça tercih edilen bir modeldir. Doreanse iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Doreanse 210 Unisex Çocuk Kısa Kol Termal T.Gümüş, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Doreanse 210 Erkek Çocuk İç Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Doreanse 210 Unisex Çocuk Kısa Kol Termal T.Gümüş ürünü faturada "Doreanse 210" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.