90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Gallipoli Dantel Üst Kısmı İp Saçak Tek Badi 8370

Gallipoli Dantel Üst Kısmı İp Saçak Tek Badi 8370
Gallipoli 2017 Koleksiyonu: Gallipoli Dantel Üst Kısmı İp Saçak Tek Badi 8370

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.Dünyaca ünlü Gallipoli markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Gallipoli Dantel Üst Kısmı İp Saçak Tek Badi 8370 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Gallipoli markasının Gallipoli Dantel Üst Kısmı İp Saçak Tek Badi 8370 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

M, L, XL bedenleri mevcut olan Gallipoli Dantel Üst Kısmı İp Saçak Tek Badi 8370, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Gallipoli 8370 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Gallipoli Dantel Üst Kısmı İp Saçak Tek Badi 8370 ürünü faturada "Gallipoli 8370" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Gallipoli Erotik Kadın İç Giyim

112.9 TL   %20
89,90 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün