90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Gallipoli Dekolteli Erotik Badi 8060

Gallipoli Dekolteli Erotik Badi 8060
Gallipoli 2017 Koleksiyonu: Gallipoli Dekolteli Erotik Badi 8060

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.Dünyaca ünlü Gallipoli markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Gallipoli Dekolteli Erotik Badi 8060 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Gallipoli markasının Gallipoli Dekolteli Erotik Badi 8060 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

80B, 85B, 90B bedenleri mevcut olan Gallipoli Dekolteli Erotik Badi 8060, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Gallipoli 8060 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Gallipoli Dekolteli Erotik Badi 8060 ürünü faturada "Gallipoli 8060" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Gallipoli Erotik Kadın İç Giyim

107.9 TL   %19
87,33 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün