Kom 64pj40011 Warm Erkek Termal Alt

Kom 64pj40011 Warm Erkek Termal Alt

Erkekler bayanlara göre soğuğa daha fazla dayanıklıdır. Ancak gün boyu açık alanda çalışan erkekler ya da kansızlık gibi bazı rahatsızlıkları bulunan erkeklerde vücut ısısını sabit tutabilmek önemli bir konudur. Bu bağlamda Erkek Termal iç çamaşırı ürünleri bazen kurtarıcı olabilmektedir. Pantolon vb. giysiler ile birlikte giyilebilen Termal Tek Alt ürünleri hem vücudu soğuğa karşı koruyacak hem de rahat hareket edebilme imkânı sağlayacaktır.


%50 pamuk %50 polyester
 


Bu bağlamda sitemiz üzerinden Kom markasına ait bu Kom 64pj40011 Warm Erkek Termal Alt model Erkek Termal ürününü önermekteyiz. Bildiğiniz gibi Kom markası kalitesi ile büyük beğeni yakalamış bir markadır. Bu marka özellikle termal iç çamaşırları üretiminde kaliteyi yakalamış markalardandır. Kom markasına ait Kom 64pj40011 Warm Erkek Termal Alt Termal Tek Alt çamaşırını en uygu fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Kom 64pj40011 Warm Erkek Termal Alt, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Kom 64PJ40011 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-