Le Jardin Dantelli Straplez Eliane Sütyen Takım 6022

Le Jardin Dantelli Straplez Eliane Sütyen Takım 6022
Le Jardin 2019 Koleksiyon: Le Jardin Dantelli Straplez Eliane Sütyen Takım 6022

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.Bayanların beğenisini kazanmış olan Le Jardin markasının bu Le Jardin Dantelli Straplez Eliane Sütyen Takım 6022 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Le Jardin markasının Le Jardin Dantelli Straplez Eliane Sütyen Takım 6022 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Beyaz, Siyah, Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Le Jardin Dantelli Straplez Eliane Sütyen Takım 6022 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Le Jardin 6022 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Le Jardin Dantelli Straplez Eliane Sütyen Takım 6022 ürünü faturada "Le Jardin 6022" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.