90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Bayan Lohusa Gecelik

Miorre Bayan Lohusa Gecelik

Kadınlar için en büyük ve en duygusal olay şüphesiz anne olmaktır. Yorgun ve endişeli geçen 9 aylık bekleyişin ardından yavrusunu kucağına alan annenin artık farklı görevleri bulunmaktadır. Bunlar genellikle emzirme ve anne nin dinlenmesidir. Bu konuda biz icgiyimozel.com sitesi olarak özellikle Hamile/Lohusa dönemlerinde annelerin ihtiyacı olabilecek tüm ürünlere ilaveten Hamile Pijama Takımları giysilerini de sunmaktayız. Bu Hamile/Lohusa giysilerinde en önemli konu doğallık ve hijyendir. Özellikle bu konuya büyük hassasiyet gösteren Miorre markasına ait tüm Hamile/Lohusa giysileri en doğal liflere sahip pamuk vb. iplik malzemelerden üretilmiştir.


%95 Pamuk, %5 Lycra

Miorre Lohusa Gecelik,pembe renginin ve leylek baskısının yanısıra,emzirme döneminde kolaylıkla kullana bileceğeniz tasarımı ile ön plana çıkıyor.Göğüs kısmının her iki yanında yer alan düğmeleri ile ku

Miorre markasına ait Miorre Bayan Lohusa Gecelik model Hamile Pijama Takımları giysisinde gerek tercih edilen malzemenin kalitesi ve gerekse de ürünün tasarım ve kullanım kolaylığı olsun son derece kullanışlı ve sağlıklı bir Hamile/Lohusa elbisesidir.

, bedenlere sahip Miorre Bayan Lohusa Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

Miorre 001-018414 Hamile/Lohusa tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Bayan Lohusa Gecelik ürünü faturada "Miorre 001-018414" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-