90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Bayan Lohusa Sabahlık

Miorre Bayan Lohusa Sabahlık

Kadınlar için en büyük ve en duygusal olay şüphesiz anne olmaktır. Yorgun ve endişeli geçen 9 aylık bekleyişin ardından yavrusunu kucağına alan annenin artık farklı görevleri bulunmaktadır. Bunlar genellikle emzirme ve anne nin dinlenmesidir. Bu konuda biz icgiyimozel.com sitesi olarak özellikle Hamile/Lohusa dönemlerinde annelerin ihtiyacı olabilecek tüm ürünlere ilaveten Hamile Pijama Takımları giysilerini de sunmaktayız. Bu Hamile/Lohusa giysilerinde en önemli konu doğallık ve hijyendir. Özellikle bu konuya büyük hassasiyet gösteren Miorre markasına ait tüm Hamile/Lohusa giysileri en doğal liflere sahip pamuk vb. iplik malzemelerden üretilmiştir.


%95 Pamuk, %5 Lycra

Baharın serinliğinde,kışın soğuğunda, sabahları uyandığınız ilk anda sizi sıcak tutacak birşeylere ihtiya ç duyarsınız.Böyle durumlarda sabahlıklar kurtarıcıdır.İşte, Miorre Lohusa Sabahlık'ı da 001-018

Miorre markasına ait Miorre Bayan Lohusa Sabahlık model Hamile Pijama Takımları giysisinde gerek tercih edilen malzemenin kalitesi ve gerekse de ürünün tasarım ve kullanım kolaylığı olsun son derece kullanışlı ve sağlıklı bir Hamile/Lohusa elbisesidir.

, bedenlere sahip Miorre Bayan Lohusa Sabahlık, renk seçeneklerine sahip.

Miorre 001-018418 Hamile/Lohusa tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Bayan Lohusa Sabahlık ürünü faturada "Miorre 001-018418" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-