Penti Hamile Külotlu Çorabı 40 Denye 68 Antrasit - (3'lü Paket)

Penti Hamile Külotlu Çorabı 40 Denye 68 Antrasit - (3'lü Paket)

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Bayan Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında Penti markasının Penti Hamile Külotlu Çorabı 40 Denye 68 Antrasit - (3'lü Paket) Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Penti markasına ait Bayan Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Penti Hamile Külotlu Çorabı 40 Denye 68 Antrasit - (3'lü Paket) Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


Hamile bayanlara özel opak külotlu çorap. Anatomik ön paneli ile konforlu ve sağlıklı bir hamile çorabıdır. Opak, teni az gösteren, mat, yumuşak bir yapısı vardır.

Kalınlık: Kalın
Desen: Düz
Denye: 40 Denye
Parlaklık: Mat
Malzeme: %91 Naylon %9 Elastan


3, 4, bedenlere sahip Penti Hamile Külotlu Çorabı 40 Denye 68 Antrasit - (3'lü Paket), 68 Antrasit renk seçeneklerine sahip.Penti PCLPH42Q09SK-68 Bayan Çorap tam size/sevdiklerinize göre.
40,74 TL   %17
33,95 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün