90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

R&m Collection Bayan ip Askılı Atlet 3636

R&m Collection Bayan ip Askılı Atlet 3636

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere R&M Collection markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden R&m Collection Bayan ip Askılı Atlet 3636 ürününü sunmaktayız.


%100 Pamuk


Bu R&m Collection Bayan ip Askılı Atlet 3636 ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi R&M Collection markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. R&M Collection markasına ait R&m Collection Bayan ip Askılı Atlet 3636 model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

, bedenlere sahip R&m Collection Bayan ip Askılı Atlet 3636, renk seçeneklerine sahip.

R&M Collection 3636 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. R&m Collection Bayan ip Askılı Atlet 3636 ürünü faturada "R&M Collection 3636" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-