Sarı 2 Li Taşlı Kuru Kafa Tasarım Yüzük

Sarı 2 Li Taşlı Kuru Kafa Tasarım Yüzük

Bayanlar tarafından, tercih edilen giysinin şıklığının tamamlanması için kullanılan irili ufaklı ek araçlara aksesuar denir. Aksesuar & Çanta kategorisi altında beğeninize sunduğumuz bu Bayan Takı ürünlerinde konusunda büyük başarıları yakalamış, %100 kullanıcı memnuniyeti kazanmış markalar tercih edilmektedir. Bu Bayan Takı ürünlerinde biz icgiyimozel.com olarak piyasanın en kaliteli ve en şık ürünlerini sizlerin beğenisine sunmaktayız. Bizim için %100 müşteri memnuniyeti en önemli konuların başında gelmektedir.


Sarı 2 li Taşlı Kuru Kafa Tasarım yüzük 


Angelsin markasının Sarı 2 Li Taşlı Kuru Kafa Tasarım Yüzük model ürünü Aksesuar & Çanta kategorisi altında beğeniye sunduğumuz tüm Bayan Takı aksesuarları arasında son modayı ve şıklığı benimsemiş bir üründür. Gerek Sarı 2 Li Taşlı Kuru Kafa Tasarım Yüzük model üründe Angelsin markasının tercih ettiği kaliteli malzemeleri, tasarımında kullanılan işçilik ve göz dolduran bu şıklığı ile Bayan Takı’leri arasında büyük bir ilgi ve beğeni kazanmıştır.

Standart bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Takı için, Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Angelsin 1043 Aksesuar & Çanta tam size/sevdiklerinize göre.
11,05 TL   %29
7,89 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün