Thermatech Erkek Uzun Alt

Thermatech Erkek Uzun Alt

Erkekler bayanlara göre soğuğa daha fazla dayanıklıdır. Ancak gün boyu açık alanda çalışan erkekler ya da kansızlık gibi bazı rahatsızlıkları bulunan erkeklerde vücut ısısını sabit tutabilmek önemli bir konudur. Bu bağlamda Erkek Termal iç çamaşırı ürünleri bazen kurtarıcı olabilmektedir. Pantolon vb. giysiler ile birlikte giyilebilen Termal Tek Alt ürünleri hem vücudu soğuğa karşı koruyacak hem de rahat hareket edebilme imkânı sağlayacaktır.


%49 Viskon, %49 Polyester, %2 Elastan

Termatech ürünleri özellikle aktif sporlar, eğlence sporları ve günlük kullanım için dizayn edilmiştir. Vücudumuz hareket ettikçe terler, tenin kuru kalabilmesi önemlidir.


Bu bağlamda sitemiz üzerinden Thermatech markasına ait bu Thermatech Erkek Uzun Alt model Erkek Termal ürününü önermekteyiz. Bildiğiniz gibi Thermatech markası kalitesi ile büyük beğeni yakalamış bir markadır. Bu marka özellikle termal iç çamaşırları üretiminde kaliteyi yakalamış markalardandır. Thermatech markasına ait Thermatech Erkek Uzun Alt Termal Tek Alt çamaşırını en uygu fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Thermatech Erkek Uzun Alt, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Thermatech 001-000520 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.