Vixson 2019 Koleksiyon: Vixson Siyah Seksi Transparan Külot

Bayan külot ürünlerinde, en çok tercih edilen ürünlerin başında pantolon yada eteklerinin altında külotların izlerinin görünmesine olanak tanımayan Bayan Külot gelmektedir. Sitemizin Bayan Külot kategorisinde beğeniye sunduğumuz tüm ürünler arasından Transparan Külotlar çok farklı bir yere sahiptir. Çünkü diğer elbiselerde rahat kullanım imkânı sağlamaktadır. Bayanlar için kalite, şıklık ve konfor en önemli konulardır. Bu yüzden Vixson markası bayanların ihtiyaçlarına uygun Transparan Külot üretmekte ve bu alanda en kaliteli ve en şık ürünlere sahip olduğunu göstermektedir.


Siyah seksi transparan külot sadece sizin değil partnerinizinde mutlu edecek bir ürün, markamız altındaki bu siyah seksi transparan külot hem kalitesiyle hemde şıklığıyla sizi kendize çekecek.

Ürün İçeriği: 1 Adet Fantazi Külot


Bu bağlamda Transparan Külot lar arasında Vixson markasının Vixson Siyah Seksi Transparan Külot modeli özellikle kullanılan malzemelerin doğallık, kalite ve tasarımından dolayı tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Vixson markasının Vixson Siyah Seksi Transparan Külot modelini en uygun fiyata sunmaktayız.

Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Vixson Siyah Seksi Transparan Külot için, S, M, L bedenleri bulunmaktadır.Vixson VN-0188 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Siyah Seksi Transparan Külot ürünü faturada "Vixson VN-0188" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.