Anıl Bayan Atlet Kapri Takım 9170

Anıl Bayan Atlet Kapri Takım 9170

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.


% 92 Viskoz % 8 Lycra

Atlet kapri takım
İçerik: 92% Viscose 8% Elastan

Özellikle Anıl markasına ait Anıl Bayan Atlet Kapri Takım 9170 ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde Anıl markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca Anıl Bayan Atlet Kapri Takım 9170 Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Anıl Bayan Atlet Kapri Takım 9170 için, bedenleri bulunmaktadır.Anıl 9170 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-