Dantel Plartform İncili Çeyiz Terliği- G&c Collection 110

Dantel Plartform İncili Çeyiz Terliği- G&c Collection 110
G & C Collection 2017 Koleksiyonu: Dantel Plartform İncili Çeyiz Terliği- G&c Collection 110

Gelin çeyizi hazırlanırken birçok giysi ve aksesuar tercih edilmektedir. Bu aksesuarlar arasında en çok dikkat çekeni Çeyiz Terliği & Aksesuar ıdır. Çünkü özellikle Çeyiz Terliği & Aksesuar lar gelin setleri ile tam uyumlu olmakta, sahip olduğu topuk sebebiyle ayrıca bir çekicilik kazanmaktadır. Bu tür Çeyiz Terliği & Aksesuar ları hafif erotizm kazanmak için tercih edilmektedir.


Orijinal ürün olup, çeyizlik kutusunda gönderilmektedir. Dantel Plartform İncili Çeyiz Terliği- G&C Collection.

G & C Collection markası özellikle Çeyiz Terliği & Aksesuar ı üretiminde bayanların övgü ve beğenisini kazanmış bir markadır. Bu sebeple G & C Collection markasının ürettiği Dantel Plartform İncili Çeyiz Terliği- G&c Collection 110 modeli de ayrıca kendine özgü bir tasarım ve işçiliğe sahiptir. G & C Collection markasına ait Dantel Plartform İncili Çeyiz Terliği- G&c Collection 110 modeli Çeyiz Terliği & Aksesuar larını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Dantel Plartform İncili Çeyiz Terliği- G&c Collection 110 için, 36, 37, 38, 39, 40 bedenleri bulunmaktadır.

G & C Collection GC 110 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

2017 G & C Collection Gelin & Çeyiz

112,50 TL   %47
60,00 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün