Pierre Cardin 1004 Basıc Sınglet Beyaz

Pierre Cardin 1004 Basıc Sınglet Beyaz
Pierre Cardin 2020 Koleksiyon: Pierre Cardin 1004 Basıc Sınglet Beyaz

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Pierre Cardin markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden Pierre Cardin 1004 Basıc Sınglet Beyaz ürününü sunmaktayız.Bu Pierre Cardin 1004 Basıc Sınglet Beyaz ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi Pierre Cardin markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. Pierre Cardin markasına ait Pierre Cardin 1004 Basıc Sınglet Beyaz model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

36, 38, 40, 42, 44, 46, bedenlere sahip Pierre Cardin 1004 Basıc Sınglet Beyaz, Beyaz renk seçeneklerine sahip.

Pierre Cardin 1004_BEYAZ Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin 1004 Basıc Sınglet Beyaz ürünü faturada "Pierre Cardin 1004_BEYAZ" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.