90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Sutyen Külot Takımı Push-Up

Miorre Sutyen Külot Takımı Push-Up

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Miorre markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Miorre Sutyen Külot Takımı Push-Up modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Miorre markasının Miorre Sutyen Külot Takımı Push-Up modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


•%90 Polyamid,%10 Elastan.

•Dolgulu modeliyle, harika bir dekolte seni bekliyor.

Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Sutyen Külot Takımı Push-Up için, 80 bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-006448 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Sutyen Külot Takımı Push-Up ürünü faturada "Miorre 148-006448" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
30,50 TL
--Tükendi--