Miorre Sütyen Tk Bayan Tk4015

Miorre Sütyen Tk Bayan Tk4015

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


%90 Polyamid,%10 Elastan.Takım Külot Dahil olmak üzere 2 parçadır.Fantazi görünmünün yanı sıra günlük kullanım içinde uygundur.</ p>

Bayanların beğenisini kazanmış olan Miorre markasının bu Miorre Sütyen Tk Bayan Tk4015 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Miorre markasının Miorre Sütyen Tk Bayan Tk4015 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Sütyen Tk Bayan Tk4015 için, bedenleri bulunmaktadır.Miorre 066-TK4015 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.
67,90 TL   %29
48,50 TL
--Tükendi--